logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
  • No products in the cart.

Follow Me On Instagram

 

Hikayemiz

HİKAYEMİZ

 

1991 yılında İrfan Tezbiner’in Tahsin Şahin ile birlikte Ankara’da bulunan Pineapple markasını Marmaris’e, şimdiki lokasyonundaki Netsel Marina’ya taşıyan yolculuğu günümüze kadar geldi. Turizm kökenli olan İrfan Tezbiner’in girişimcilik ruhu Şef Tahsin Şahin’in cesur kararları ile birleşmesi sonucunda Körfez Savaşı sürecinde Pineapple Restoran faaliyet göstermeye başlamıştır.

Ödüllü bir mimar olan Abdullah Erençin’in İngiltere ziyaretinden aldığı pub kültürünü yansıttığı, üst katımızda bulunan barımız ilk günkü haliyle korunuyor. Yat limanında, denizden gelen misafirlerin yoğun ilgisiyle, denizden ilham alınarak dekore edilen restoranımız ve uluslararası gastronomiden lezzetler sunduğumuz mutfağımız 30 yıldan fazladır muhafaza ediliyor.

Baysal Grup Şirketi’nin 2022 yılında ”Geçmişe saygı, geleceğe selam…” misyonuyla devraldığı, Marmaris’teki 3 jenerasyondan misafirlerini ağırladığı restoranımızda yenilenerek tarihi dokusunu korumaya yönelik çalışmalar yapıldı.

Marmaris yat limanının eşsiz manzarası karşısında, klasikleşmiş atmosferini koruduğumuz Pineapple’ı ve uluslararası mutfaktan seçkilerimizi deneyimlemeye davetlisiniz.